Fundamentals of Information Security by Prometheus
Previous
RANDOM
Consumer Protection: Theory and Practice by Prometheus
Next
Career and Business

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/volodja/public_html/wp-content/themes/implicit/header.php:2) in /home2/volodja/public_html/wp-content/themes/implicit/functions/ajax.php on line 118

{"content":618}

Creative Enterprise: Ukraine by British Council in Lviv

Overview
Dates

February 1-5, 2016

Duration

Five days

Location

Lviv

Price_Front_Page

UAH 300

Price

UAH 300

Type

Workshop

Language

Ukrainian, Russian

Requirements

People aged from 18 who speak Ukrainian or Russian can take part in the programme

Image Credits

Proftrack

British Council with the support of global partners Pawillion Coworking invite people working in the creative and cultural industries to participate in a five-day training programme as part of the Creative Enterprise: Ukraine in Lviv. Using Creative Enterprise Toolkit designed by Nesta (the UK’s agency for business and technological innovation). This toolkit is a step-by-step interactive resource that helps creative people to plan, build, communicate and launch their new creative business.

Workshop trainer – Megan Powell Vreeswijk, Nesta’s new Creative Enterprise trainers, works as Senior Commercialisation Fellow at Loughborough University’s Studio.

If you had visited this workshop, please leave the review below.

—–

British Council за підтримки локального партнера Pawillion запрошує людей, що працюють у креативній і культурній індустріях взяти участь у п’ятиденних тренінгах у рамках програми Creative Enterprise: Ukraine у Львові. Тренінги побудовані на основі  Посібника для креативного підприємництва, розроблені британською агенцією з питань бізнесу та технологічних інновацій Nesta. Посібник є інтерактивним ресурсом, що крок за кроком допомагає творчим людям спланувати, побудувати, прорекламувати і запустити новий креативний бізнес.

Після тренінгів учасники матимуть шанс одержати малі гранти на розвиток, а також нефінансову підтримку (навчання, менторство, членство) від місцевих хабів/коворкінгів.

Воркшоп проводитиме Меґан Павелл Вреесвійк, тренер акредитований агенцією Nesta.

Якщо ви брали участь у даній програмі, будь ласка, залиште ваш відгук нижче.

Users Review
Content
Delivery
Value for Money
You have rated this
Comments
 • April 18, 2016 at 11:42 am
  What have they done well?

  Сам цей факт вже чудовий:) За 5 днів ми мали нагоду проаналізувати свої ідеї покроково: від визначення ключових цінностей бренду до ризиків, або чому справа може не піти. Тренер від Nesta, давала завдання з чітким посилом: розуміти, що покроково за чим робити, що не буває поганих ідей, що потрібно розуміти чому ти любиш свою ідею та чому нею захоплюєшся. Утворилося середовище взаємодопомоги. Усі хочуть тобі допомогти, і у тебе виникає те саме бажання натомість. Ми ділилися ідеями під час кофі брейків, обіду перед початком занять та після. Коли теренінг закінчився, то було дуже сумно, адже не відомо, коли стільки креативних підприємців знову зберуться під одним дахом:)

  What can they do better?

  Після завершення тренінгу організовувати зустрічі учасників раз на квартал, щоб кожен розповідав про досягнення у своєму проекті. Самостійно зініціювати таку зустріч руки не доходять.

  Rating
  Content
  Delivery
  Value for MoneyLeave a Review

OR LOGIN WITH :