HTML + CSS Basic Course by Redentu It School
Previous
RANDOM
DNA of a Successful Company: Marketing and Business-Model
Next
Career and Business

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/volodja/public_html/wp-content/themes/implicit/header.php:2) in /home2/volodja/public_html/wp-content/themes/implicit/functions/ajax.php on line 118

{"content":538}

Interactive Crowdfunding Workshop

Overview
Dates

Module I - April 15-16, 2016
Module II - April 29-30, 2016

Duration

Four days

Location

Kyiv

Price_Front_Page

"Pay as much as you want" format

Price

"Pay as much as you want" format

Type

Workshop

Language

Ukrainian

Image Credits

Proftrack

Biggggidea and Спільнокошт launch “Interactive Crowdfunding Workshop” – the educational program for the exchange and dissemination of knowledge. The team prepared a program with three levels of difficulty. Considering your experience and knowledge in crowdfunding, your goals and needs, you can choose your level of study. The program has three modules.

You can register on module I here, module II here. This course takes place in Kyiv, Ukraine and lasts 4 days. Course language – Ukrainian.

If you had an experience of taking the course, please leave the review below.

—–

Biggggidea та Спільнокошт  запускають «Інтерактивну майстерню Спільнокошту» – освітню програму для обміну та поширення знань. Основна програма складається із двох модулів, третій модуль відбудеться із проектами, що захочуть отримати подальші індивідуальні консультації. Програма модулів:

  • Модуль І – на ньому ви ознайомитесь з базовими знаннями в області краудфандингу. В ході навчання ви дізнаєтеся про механізм, за яким працює Спільнокошт, критерії, за якими обираються проекти. Також ви дізнаєтеся про додаткові можливості, які надає краудфандинг, та зрозумієте, чи підходить ця форма фінансування вашому проекту. Ви опануєте навички, які необхідні для того, аби написати влучну заявку та провести успішну кампанію, навчитеся кристалізувати ідею проекту та ефективно доносити її до спільноти.
    • Зареєструватись на Модуль І можна тут.
  • Модуль ІІ – тут виознайомитесь з усіма тонкощами та специфікою роботи Спільнокошту. Ви проаналізуєте всі проекти, покроково розберете на практиці як готуватись до кампанії, як залучати спільноту, складати медіаплан, як ефективно комунікувати з доброчинцями та як використати будь-який досвід кампанії як потенціал.
    • Зареєструватись на Модуль ІІ можна тут.

Програма проводиться у Києві. Тривалість програми чотири дні. Стар курсу: Модуль І – 15-16 квітня, Модуль ІІ – 29-30 квітня.

Програма реалізовується в рамках діяльності ГО «Гараж Генг» та є соціальним підприємництвом. Увесь прибуток буде спрямовано на створення матеріалів для громадян про можливості краудфандингу для розвитку ініціатив та спільнот.

Якщо ви брали участь у цьому курсі, будь ласка, залиште ваш відгук нижче.

 

Users Review
Content
Delivery
Value for Money
You have rated this
CommentsLeave a Review

OR LOGIN WITH :